• Українська
 • Русский
 • English
 • Трішечки про Вас …
   
  Ніхто не дивиться рекламу, і ніхто її не помічає.
   
  Люди дивляться тільки те, що їм цікаво. І ми створюємо цікаве.
  Ви згідні, що реклама може бути цікавою, яскравою, талановитою, примітивною, бездарною … І інтригуючою?

  akyla

  У розумінні рекламної компанії “Radesign”, хороша реклама – це мистецтво струснути людину, пробиваючись крізь терни до зірок …. байдужість і стандартне мислення.
   
  У мистецтві, – а Ви погодитеся, що реклама це мистецтво – важливий яскравий, іміджевий і соковитий дизайн. З’явившись на світ, бренд, щоб вижити, потребує рекламу.  Всі ідеї “Радизайн” народжуються із самого життя, ми вибираємо найкраще. Наші дизайнери зроблять Вашу рекламу цікавою і такою, що запам’ятовується.  Адже реклама повинна продавати, а Ваш бізнес розвиватися.
   
   
  Тепер точно про Нас …
   
  Вітаємо! Ми рекламна компанія “Радизайн” – найбільш незалежна рекламна компанія в світі за версією Ragroup Agency 2012. Це значить, що наші роботи заслуговують на Вашу увагу більше, ніж інші.
  Ми ділимося нашим досвідом та знаннями, і звичайно, кавою з печивом з кожним, хто приходить до нас.
  Хто б, що не говорив, нагороди та вдячність – мрія будь-якої компанії. У нас їх багато й з кожним роком стає все більше. Понад 1000 вдалих проектів успішно працюють на імідж наших клієнтів.


  Ми молоді і геніальні, Ми вусаті і в “тільняшках”, Ми згусток розумної Квінтесенції креативу та практичності. “Радизайн” – творчий генератор ідей.
   
  Нам 7 років.
  Ого, 7 років ми на ринку України, з головним офісом у місті Рівному.
  Рекламна компанія “Radesign” пропонує повний спектр послуг: від виготовлення візиток до створення Вашого бренду, й просування його в Україні та за її межами; від проектора логотипу до інтерактиву 3D Mapping.
   
  Наша роль  полягає в тому, щоб люди почали отримувати задоволення від Вашого бренду, щоб його впізнавали і ділилися цим задоволенням з усім світом!