• Українська
 • Русский
 • English
 • Пакети паперові / поліетиленові / упаковка

   

  • Сьогодні кожна поважаюча себе фірма, компанія, магазин, виробник має свій фірмовий стиль і логотип.
  Так як упаковка вже стала невід’ємною частиною покупки, просто нерозумно не скористатися ще одним рекламним носієм. Поліетиленові або паперові пакети з логотипом працюють на імідж компанії, викликають повагу до компанії з боку споживача.


  • Рекламна компанія “Радизайн” виготовляє фірмові пакети з поліетилену високого (ПВД) та низького тиску (ПНД) на сучасному технологічному обладнанні.
  За допомогою флексодруку на пакети наноситься лого Компанії, фірмова символіка Клієнта, будь-яке зображення, напис, роблячи кінцевий пакет індивідуальним, яскравим, незабутнім, привабливим для споживача. Дуже популярні поліетиленові пакети типу «майка». Ці пакети призначені для великих торгових центрів, супермаркетів і магазинів. Вони дешеві і практичні. Поліетиленовий пакет “банан” (з “вирубною” ручкою) – це зручний, елегантний і привабливий вигляд упаковки. В цих пакетах гідний презентабельний вигляд, чим і можна пояснити їх популярність в бутиках, салонах і магазинах. При необхідності, ручка може бути укріплена з середини поліетиленом.
   
  • Фірмові паперові пакети зручно використовувати як упаковку для презентів, сувенірів і подарунків. У нас представлений широкий асортимент стандартних паперових пакетів, а також Ви можете замовити пакети будь-яких бажаних розмірів. На пакет виконаємо нанесення логотипу з урахуванням Ваших побажань і переваг. Ви можете замовити виготовлення паперових пакетів з фірмовою символікою, з пітльовою ручкою, паперові пакувальні пакети. Можливе виготовлення рекламних пакетів з крафта, дизайнерського картону, крейдованого паперу. Приходьте-заходьте до нас на каву, допоможемо з вибором пакету і запропонуємо яскравий привабливий дизайн!
   
   

  Хто б знав, що Сонце обертається навколо Землі, якби не реклама?
  Аркадій Давидович